ФОТОСЕСIЯ В ЗАПОРIЖЖI

Підберу образ, локацію та допоможу з позуванням. Забронюй свою найкращу фотосесію!
MELN.PHOTO

ПРО МЕНЕ

Привіт!

Мене звуть Анастасія Мельникова, я професійний фотограф, ретушер, автор курсів для фотографів та викладач позування у модельному агентстві

Мої фотографії регулярно публікуються в Європейських журналах: Vogue Italia, Marjen Magazine, Mordant, Malvie та інші.

На фотосесії допомагаю з позуванням, вчу, як впоратися зі стресом і багато інших моментів, які допоможуть вам отримати максимум від фотосесії.

фотосесIя ЗI мноЮ, ЦЕ:

допомога у позуванні

Якщо у вас немає досвіду у зйомках, це не страшно! Я викладаю в модельному агентстві як початківцям, так і професійним моделям. Впевнена, що зможу допомогти

допомога у підборі образу

допомога у підборі локації

якісна обробка фото

Якщо дуже хочеться фотосесію, але немає ідей – не біда! Я співпрацюю з костюмерними та стилістами та з радістю допоможу підібрати вам крутий образ для фотосесії
Я побувала у кожній фотостудії Запоріжжя, а також знаю, де найкраще пройде вулична фотосесія у м. Запоріжжя. Знаю всі плюси та мінуси локацій та оберу найкращу
За 4 роки я обробила близько 20 000 фото, закінчила курси у топових ретушерів. Якщо вам потрібен професійний фотограф і для вас важлива якість – тоді вам до мене!

ЗАМОВИТИ ФОТОСЕСIЮ

Заповніть форму, я зв'яжусь з вами у зручному для вас месенджері та розкажу всі деталі

Ось ТАКI ЗНIМКИ ОТРИМУЮТЬ МОI КЛIEНТИ

Більше фото в моєму інстаграмі: @meln.photo
Підписуйтесь!

ЗАМОВИТИ ФОТОСЕСIЮ

Заповніть форму, я зв'яжусь з Вами у зручному для Вас месенджері та розкажу всі деталі
ЕТАПИ РОБОТИ ЗI МНОЮ
ЗАЛИШАЕТЕ ЗАЯВКУ
Для цього заповніть будь-яку форму або зв'яжіться в будь-якому зручному для вас месенджері, який знайдете на цьому сайті
ЗВ'ЯЗУЮСЬ З ВАМИ
Ми визначимось з жанром фотосесії, образом, локацією та датою. Відповім на всі хвилюючі питання і в подарунок надішлю гайд з позування та підготовки до фотосесії
ПРОВОДИМО ФОТОСЕСIЮ
Ми зустрічаємось з вами без запізнень у призначеному місці з чудовим настроєм та проводимо найкращу у світі фотосесію
РАДIЕМО РЕЗУЛЬТАТУ
Протягом 2-4 тижнів (залежно від навантаження) ви отримуєте готові фотографії. Фото для обробки ви можете вибрати самі, ісходники скидаю наступного дня після зйомки

прайс-лист

Зйомка протягом 1-ї години, 150-250 ісходників, 15 фото в обробці, гайд з позування та підготовки до фотосесії у подарунок
Зйомка протягом 1-ї години, 150-250 вихідних джерел, 15 фото в обробці, гайд із позування та підготовки до фотосесії у подарунок

Оренда студії вже включена у вартість
Зйомка розпису + Lovestory, 250-400 фото в авторській обробці, допомога у позуванні

СТУДІЙНА ФОТОСЕСІЯ

ВУЛИЧНА ФОТОСЕСІЯ

ВЕСІЛЬНА ФОТОСЕСІЯ

ЗЙОМКА ДЛЯ БРЕНДІВ

Зйомка протягом 2-х годин, 300-500 вихідних засобів, кількість оброблених фото обговорюється
3 000 ₴
2 000 ₴
1 500 ₴
2 500 ₴
1 900 ₴
3 000 ₴
4 500 ₴

кому пiдiйде фотосесiя:

ФОТОСЕСІЯ ДЛЯ КОНТЕНТУ

Така фотосесія підійде для комерційних сторінок, інтернет-магазинів, брендів, прикрас, тощо. Якщо це про вас і ви шукаєте фотографа у Запоріжжі – буду рада допомогти!

фотосесія для блогу

фотосесія для терапії

фотосесія як пам'ять

Якщо ви ведете свій блог в Інстаграм, знаєте, наскільки важливо мати під рукою багато якісних і різнопланових фотографій. Буду рада допомогти їх зробити.
Фотосесія також відмінно підходить як терапія. Просто довіртеся фотографу та насолоджуйтесь процесом. Замовте фотосесію для себе або подаруйте сертифікат.
Фотосесія дає нам можливість приміряти новий образ, подивитися на себе збоку, сфотографувати яскраві моменти. Якщо це про вас – то чекаю на фотосесії.

f.a.q.

вiдгуки:

 • Виктория
  Настю нашла в инстаграме, мне очень понравились её работы. Перед тем, как идти с ней на фотосессию мы встретились за чашечкой кофе, чтобы познакомиться и в будущем избежать излишнего волнения. Она помогла выбрать студию, образы и помогала в позировании, в общем во всём, что нужно новичку. Конечно, первые фото были немного зажаты и я была сама не своя, но спустя несколько минут мы привыкли друг к другу и час съёмки пролетел на одном дыхании. Из студии мы выходили обе довольны результатом.

  Для себя я поняла, что мне этого не хватало. На съёмке реально расслабляешься, отключаешься от всех проблем, а потом ещё получаешь такие замечательные фото и чудесные знакомства!

  И да, не успела я получить обработанные фото, как тут же записалась на ещё одну фотосессию!
 • Екатерина
  Хочу поблагодарить всю Вашу команду профессионалов за то, что Вы создаёте такие невероятные образы. Это любовь! И макияж и причёска, а платье невероятной красоты – мечта любой девушки побывать и ощутить эти эмоции.

  И конечно же фотографии получились потрясающие! Фотографу отдельная благодарность. Очень легко и комфортно было работать. Профессионалы своего дела!

  В безумном восторге! Благодарю!
 • Марина
  Настя, это ВАУ, а не фото!

  Такие живые эмоции, учитывая, что сам процесс был не напряжённым и лёгким. И самое важное, что ты смогла запечатлеть чувства, которые передаются с нотками нежности. Это вообще наша первая love story, но пару фото мы даже собрались распечатать себе.

  Спасибо большое!
 • Екатерина
  Спасибо громаднейшее!
  Ты очень талантливый, мегапозитивный фотограф и приятный человек. Слов нет, одни положительные эмоции!!!

  Всё класс, от фоток не оторваться. Всем родным показала – они в восторге. После этой фотосессии я решила, что сделаю себе фотостену. Фотки вышли яркие и живые. Всё-всё понравилось, было приятно с тобой познакомиться и пофотографироваться.

  Всё просто супер!
 • Мария
  Случайных встреч не бывает!
  Все люди приходят в нашу жизнь для чего-то.

  В прошлом году познакомилась с прекрасной девушкой Анастасией. Долго решалась на съёмку, всё время были отговорки. Написала в профиль Насте и через 30 секунд мне ответили, скорость ответа меня удивила и уже оглянуться не успела и мы в студии!

  До момента входа в студию это стресс... причёска, макияж, наряды, вовремя приехать (с этим у нас отдельная история).

  Но оно того стоит, потому что это другая жизнь: выход из зоны комфорта, эмоции. Абсолютно всё по-другому, это не селфи, тут нужно настроиться и работать вместе с фотографом.

  Спасибо Насте, она профессионал, поддержала меня на всех этапах. Честно, не ожидала, что это так весело и круто. В конце съёмки расслабилась и получила кучу эмоций и уже сами фото были не нужны, я получила намного больше!

  Теперь мой наркотик – это фотосессии и поиск новых образов и ощущений. Считаю, что в жизни нужно выбирать качественные вещи, продукты и фото.

  Кто ещё стеснялся и не сделал фотосессию – советую @meln.photo
  Вы получите больше, чем фото!

ЗАМОВИТИ ФОТОСЕСIЮ

Заповніть форму, я зв'яжусь з вами у зручному для вас месенджері та розкажу всі деталі